O nas

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych i sklepowych. Firma powstała w 2000r. Początkowo funkcjonowała jako spółka cywilna, a w chwili obecnej właścicielem jest jedna osoba.

Projekty naszych mebli wykonywane są przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego, dzięki któremu klient może już na tym etapie ujrzeć ich graficzną wizualizację. Za wykonany pomiar, projekt i wycenę, które klient ma do wglądu, nie pobieramy opłat. Swoje projekty staramy się dopasować stylem do indywidualnych wymagań klienta. Oferujemy również sprzedaż ratalną.

Zapraszamy do naszego sklepu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 i soboty 10-14, gdzie czeka na Państwa miła i fachowa obsługa (istnieje możliwość umówienia się w bardziej dogodnych dla klienta godzinach).

 

Zapraszamy do współpracy!

Więcej

Korzystając ze strony internetowej www.duo-styl.pl lub z Serwisu Informacyjnego www.duo-styl.pl akceptują Państwo zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeśli nie zgadzają się Państwo z którymkolwiek punktem poniższych zasad, prosimy o niekorzystanie ze strony www.duo-styl.pl lub Serwisu Informacyjnego www.duo-styl.pl www.duo-styl.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o wprowadzanych zmianach na 7 dni przed ich faktycznym wprowadzeniem. Każdego odwiedzającego www.duo-styl.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. W czasie korzystania z www.duo-styl.pl mogą być Państwo poproszeni o podanie niektórych danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza lub w inny sposób. Niepodanie wymaganych danych osobowych spowoduje zablokowanie danej czynności. Podanie danych osobowych jest także konieczne podczas zapisywania się do Serwisu Informacyjnego www.duo-styl.pl Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania wiadomości z Serwisu Informacyjnego www.duo-styl.pl Okazjonalnie strona www.duo-styl.pl wykorzystuje pliki "cookies", czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Wszystkie uzyskane dane osobowe nie są udostępniane lub sprzedawane osobom trzecim, są bardzo dobrze chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i promocyjno-marketingowych, dotyczących produktów i usług www.duo-styl.pl, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz.U. nr 133 poz. 883). Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników www.duo-styl.pl na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 03.06.1998 (Dz. U. nr 80, rozp. nr 521).